co děláme


Najít nový byt může být dlouhý a stresující proces, zvlášť když hledáte něco přesně podle svých představ. Nově dokončené byty mají jen zřídka takovou dispozici, kterou požadujete, málokdy jsou vybaveny ve Vámi očekávaném standardu a navíc platíte developerskou přirážku. Najít starší byt může být stejně obtížné a takový byt je obvykle potřeba rekonstruovat, což vyžaduje spoustu práce a času.

Není snadné najít spolehlivého dodavatele, který zajistí kompletní rekonstrukci od začátku až do konce a to včetně dodávky veškerého zařízení a vybavení a včetně výroby nábytku navrženého jen pro Vás.

Co kdyby jste měli k dispozici tým, který pro Vás byt najde, který obstará koupi takového bytu, který navrhne novou dispozici a zrealizuje Vámi vybrané specifikace, který za Vás bude jednat s místními úřady (stavební úřad, památkáři), s designery, stavební firmou, dodavateli a (často podceňováno) Vašimi novými sousedy?

Tým, který pro Vás zajistí vše od začátku až do konce, ušetří Vás tak stresu a spousty času a dá Vám to, po čem skutečně toužíte, domov Vašich snů.